Hakkımızda

sezyum

Sezyum 'a Hoş Geldiniz

SEZYUM, bilgi teknolojileri alanında müşterilerinin ihtiyaç ve problemlerine uçtan uca çözüm üretmek amacıyla, yüzde yüz yerli sermaye ile 2008 yılında Kayseri ’de kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

Biz Kimiz?

Özel sektör ve kamu kurumlarına donanım ve yazılım tedariği yanı sıra, IP Santral, Linux ve Microsoft sistem çözümleri, Lan/Wan ve Wireless area network tasarım ve uygulamaları, entegrasyon, iş sürekliliği, ağ ve bilgi güvenliği, Disaster recovery, bilgi teknolojileri yönetimi, sanallaştırma, veri odaklı çözümler, bilişim sistemleri yönetimi ve veri merkezi konularında çözüm tasarımları ile faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Sezyum Bilgi Teknolojileri LTD.ŞTİ olarak kurucumuz ve kıdemli uzman kadrolarımızla bilişim sektörünün başlangıcından beri üstlendiğimiz öncülük görevini günümüzde de sürdürerek, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamu kurumları için Yazılım Çözümleri (CRM / ERP / CMS) ve Netwok Mühendisliği ile ilgili hizmetleri ve üstün nitelikli kendi uygulama yazılımı ürünlerimize dayalı çağdaş ve güvenilir çözümler üretmek görevimizdir. Bu görev doğrultusunda, bir yandan ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine yol açmayı, öte yandan Türk ekonomisinin bilgiye dayalı, verimli bir ekonomiye, toplum yapısının ise kişi ve kuruluşların verimli ve uyumlu çalıştığı bir bilişim toplumu'na dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Genel olarak bilişim mesleğinin ve özel olarak Sezyum Bilgi Teknolojileri LTD.ŞTİ'nin toplumumuzun çağdaş ve uygar bir bilişim toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunlarının çözümünde önemli bir etmen olduğunu, dolayısıyla topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gereksinim duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknikbilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumlaşma çalışmalarımızı, ulusal bir yazılım endüstrisinin gelişmesine yol açacak biçimde, aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Sezyum'a Sormak İster misiniz?

Proje ve sorularınızla ilgili bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Bizimle İletişime Geçin

Türkiyenin Birçok Yerinde Yaptığımız Projelerimiz.

Türkiyenin birçok ilinde Türk Telekom çözüm ortağı olarak projeler gerçekleştirdik

  • İstanbul
  • Ankara
  • Samsun
  • Kayseri
  • Konya
  • Malatya
servers